Autor Wątek: [polish community] Z kim można polatać?  (Przeczytany 59425 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #175 dnia: Maj 29, 2012, 11:36:27 »
A ja Wam powiem tak:
z Polskim community jest gdzie polatać i postrzelać, wystarczy na chwilę zrezygnować z przekonania, że się jest najbardziej zajebistym, ewentualnie pokazać FC'ując, że faktycznie jest się wystarczająco zajebistym. Ja sam żadnych pretensji do bycia zajebistym nie mam (noob jestem :D), ale za to mam co najmniej 3 ośrodki aktywności w EvE, z ktorych kazdy dostarcza nieco innej i ciekawej rozrywki.

C0ven w Stain i Esoterii daje dostęp zarówno do deep null sec roaming, jak i czasem do large scale pvp - sov wars (zwlaszcza od czasu TiDi) wbrew obiegowej opinii potrafią być bardzo ciekawe i dostarczają niesamowicie emocjonujących bitew. No i niedawno odkryta opcja "Boom, headshot!" z Tytana. :) C0ven urządza też roadtripy w różne ciekawe miejsca (na przykład na obrzeża Dronkowa i Great Wildlands).

Wizyty u Finis Terrae w Syndicate - perfect small scale pvp, ciągle ktoś się pojawia, walczy, przelatuje - na sporo wiekszym lighcie niz w sov war, ale i szanse na zabawe nie wymagajaca 3 godzin przygotowan duzo wieksze.

Lowsec - kiedy juz zupelnie brakuje czasu, pol godziny na ubicie jakiegos nooba albo zbaicenie gangu razem ze znajomymi. A do niedawna wspieranie naszych dzielnych milicjantow z BSI (mam nadzieje, ze wkrotce tez z -FS- uda mi sie polatac, to potwierdze ze uroki zycia ZOMOwca jeszcze sie wzmogly :)).

OK w przypadku Fi.Te i LowSec Slaughter to grupy miedzynarodowe, z pewnym udzialem Polakow, ale to tez element "adapt or die". I tyla. Kazda foma pvp jest fajna, uwazam ze kazdej warto sprobowac. :P Wiec nie marudzic, tylko szukac znajomych i latac tam, gdzie akurat macie czas/mozliwosci.

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #176 dnia: Maj 29, 2012, 11:44:51 »
raz spotkaliśmy C0ven i uber armaga garona :D

http://hq.c0ven.pl/kb/?a=kill_detail&kll_id=151070   żeby nie było, że sobie wymyślam.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #177 dnia: Maj 29, 2012, 11:54:21 »
toż to legendarny już, jedyny w swoim rodzaju Armageddon Garon Issue - z którego chyba wszyscy włącznie z właścicielem mieli bekę przez parę dni ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #178 dnia: Maj 29, 2012, 11:54:41 »
To był koszmarny błąd, że primarowałem Garona, ale z drugiej strony inaczej nigdy nie poznalibyśmy jego tajnego fitu (hint: prop module) ;)

EDIT: komentarze na killboardzie - priceless :D


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

GlassCutter

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 881
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: GlassCutter
  • Korporacja: Zabijaki i Pijaki
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #179 dnia: Maj 29, 2012, 12:22:15 »
Pamiętam tego armaga, newsa czytałem wprost z locala :D (Yarrr w tym czasie siedział w GW)

U nas ostatnimi czasy na topie jest nano drake Casa issue http://finisterrae.killmail.org/?a=kill_detail&kll_id=13385886

Takich błędów jest całkiem sporo, latały już u nas hurki i drejki na mediumowych shield extenderach, ktoś tu się kiedyś śmiał ze swojego vagasa na abeku :)
Najważniejsze to nie robić z tego dramy tylko zareagować tak jak c0venowy killboard :)
Keeping points on you noobs!


Bo EVE to szit

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 29, 2012, 12:51:03 »
Kiedyś w PBN wybrałem się na nano roama w Machu. Strzelamy do jakiegoś carriera w Immensa, local solidne 50+, first responders lądują na gridzie, więc odbijam i alignuję, dlaczego ten Mach zbiera się na okulawiona krowa... mam afterburner (używałem go także do robienia misji) :facepalm:


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #181 dnia: Maj 29, 2012, 12:57:19 »
Widze, że mimo 2 lat mojej nieobecności w grze nadal pamięta się mi tego armaga ;) Pamiętam, że zanim padłem miałem niezłe WTF, czemu byłem tak blisko gatea. To były fajne czasy, kiedy c0ven i cartel dość mocno rywalizowały o złote gacie. I było to na korzyść polskiego community. Swoją drogą tamta akcja była niezłą wtopą dla obu stron. Dla mnie za moje mwd , dla FC Cartel za pozwolenie na ucieczke 50 bsów stojących na 0 z aggro, mając dwie floty po 2 stronach gatea ;) Ale wtedy to jakoś umknęło w natłoku trololo.

Wracajac do meritum, w PL community nie bedzie dobrze, dopóki nie wychowacie sobie nowych, dobrych FC. Złote czasy polskiej sceny to czasy, kiedy było aktywnych kilku b dobrych FC naraz w różnych korporacjach/sojuszach. Bo obecna sytuacja w grze raczej nie skłania nikogo do powrotu.
I-DEA / C0ven

Casa Rankor

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #182 dnia: Maj 29, 2012, 13:16:36 »
U nas ostatnimi czasy na topie jest nano drake Casa issue http://finisterrae.killmail.org/?a=kill_detail&kll_id=13385886

No co chcialem sprawdzic czy po zniszczeniu nie bedzie eksplozji nuklearnej z tych reaktorow. Nie bylo :P
Wiec nie probjcie. :P

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #183 dnia: Maj 29, 2012, 13:56:16 »
No wiesz Garon jest trochę rzeczy dzięki którym ludzie Ci pamiętają mimo że nie grasz już od dłuższego czasu (na pewno nie 2 lata bo tyle to moja postać ma a latałem jeszcze w kilku Twoich flotach).  Tak śmiesznych jak ten geddon czy rozkaz odskakiwania podczas bitki z sysolami kiedy poszedłeś afk wróciłeś i myślałeś że przegrywamy a flota w najlepsze masakrowała sysków. Jak i za Twoje floty LR hacy czy opanowanie i ogarnięcie którego nie miał potem żaden FC w c0ven.

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #184 dnia: Maj 29, 2012, 15:13:11 »
No już mu tak nie słodź, bo jeszcze wróci.  :P

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #185 dnia: Maj 29, 2012, 15:23:35 »
A idź Ty Jonas wszystko musisz wygadać od razu no :P

Jonas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #186 dnia: Maj 29, 2012, 15:29:48 »
Spoko spoko, jak tylko w końcu Garon akceptnie mój invite w D3 to mu będę suszył głowę o poFCowanie w -FS-. ;)

Phunas

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 29, 2012, 17:02:06 »
Zasadniczo dziwi mnie podejście niektórych moich współbratymców  >:D co do śmierdzącego nowością niczym dopiero co kupiona książka  aliansu,  który tak naprawdę jeszcze niczego nie zaprezentował podczas swojej ponad miesięcznej  ::) egzystencji, a ku obronie czci owego tworu są tak bardzo zacięci. Nie mamy super hiber uber zajebistych fc, nie mamy super wypaśnych flot z setką ludzi dziennie, nie byliśmy tu, tam, sram, wydalam i napie*alam, tak więc IMO nie ma się do czego przypierdzielić bo jeszcze siedzimy w pampersach i marzymy o posypce na dziecięcą pupcię. Tak więc też wydaje  mi się bezcelowym porównywanie nas do jakiś legendarnych tworów, nie tyle z powodu ich zaniku czy też rozpadu, a z racji tego że jeszcze za malutcy jesteśmy żeby tak wysoko sięgać. To wcale nie jest ironiczne.  :)

Skrzydełka zawsze mogą wyrosnąć i pozwolić się wzbić ku gwiazdom, ale póki co...
DAJTA SE SIANA!

P.S. Hidden ssie ;p

Striker

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 248
    • Zobacz profil
    • www.war-masters.org
  • Korporacja: I-DEA
  • Sojusz: C0ven
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #188 dnia: Maj 29, 2012, 17:37:44 »
Jonas ale ja zaakceptowałem;) Tylko, że mało gram, narazie jedynie 38 lvl :<

Cytuj
rozkaz odskakiwania podczas bitki z sysolami kiedy poszedłeś afk wróciłeś i myślałeś że przegrywamy a flota w najlepsze masakrowała sysków

Haha, nawet to chyba nagrane jest na jakimś filmiku na youtube. Swoją drogą nie wiem czy kiedyś prowadziłem gang, który zabiłby więcej statków naraz. Tam chyba pod 300 killi wykręcilismy

Edit: jakby ktoś chciał pograć w większym gronie w D3 to zapraszam na ts.war-masters.org / pass: koza, zawsze z chęcią pomożemy;)
« Ostatnia zmiana: Maj 29, 2012, 18:09:16 wysłana przez Striker »
I-DEA / C0ven

Teretalu

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #189 dnia: Maj 29, 2012, 18:26:10 »
Warto zrobic czasem maly research w sprawach w ktorych chce sie wypowiedziec.
Po pierwsze, cartel latal wszedzie tam gdzie byla jakas akcja (odwiedzalismy tez szeroko pojeta polnoc od cloud ring po geminate i cale poludnie), faktem jest ze najwiecej czasu spedzilismy w curse ze wzgledu na duza liczbe gangow latajacych/mieszkajacych w tamtym czasie w tym regionie.
W moim przekonaniu projekt upadl z 3ch powodow, glownym prawdodopobnie bylo to ze stracilismy 2ch FC ze strony PBN (mikker doslownie znikl, a knypek stracil motywacje i przestal grac), drugim z powodow bylo 'zmeczenie materialu', niektorzy napier$#!@! juz od 9 miesiecy bez przerwy (ze strony PBN to byl ten wzglednie krotki czas), a malo bylo dni w ktorych nie bylo 1-2 gangow. Trzcim powodem byla zmiana podejscia w czasie wojny z init, o ile poczatek byl bardzo fajny bo mielismy jedne z najlepszych bitek z nimi, o tyle z czasem walki zamienily sie kampienie stacji, jak wygladaja station games chyba kazdy wie, o ile mozesz zabic kilku jak sie postarsz o tyle reszta zadokuje i bitki nie bedzie. W tym czasie wojna w EVE przeniosla sie na polnoc i czesc ally pvp ktore zamieszkiwaly curse rowniez poleciala* na polnoc, a my tak bardzo skupilismy sie na walce z init ze przestalismy wylatywac na regularne roamy. Kampienie stacji nie przynosilo efektow dla zadnej ze stron, a zabijanie straglersow/raciarek init ni jak nie moglo zastapic nam dobrych walk. Ze strony BUFU padla decyzja o przeprowadce do venal, brak ceo i dyrkow sprawil ze PBN podzielil sie na tych ktorzy chcieli leciec razem z bufu i tych ktorzy chcieli zostac, generalnie skonczylo sie na tym ze z bufu polecialo kilka osob, czesc zrobila sobie przerwe w grze a grupka pozostalych wrocila do d87 i latala solo/w malych gangach.
Just FYI.

Dlatego milo sie czyta opinie na nasz temat od wszystkich tych ktorzy mieli okazje z nami walczyc podczas tego 'wzglednie krotkiego czasu', jakims przypadkiem nie spotkalismy zadnego polskiego ally/corpa na naszej drodze podczas tej przygody ; p, wiec trudno zeby opinie polskiego community (poza osobami ktore braly udzial w projekcie) byly miarodajne.


Świetnie pamiętam jak dostali rape-a bs-ów na Naszym posie  :P

sarhi

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 30, 2012, 22:22:04 »
fajny spam a dyskusja malo zwiazana z tematem ;]

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 31, 2012, 12:02:04 »
Generalnie dużo polskich korporacji obecnie walczy na terenach Faction Warfare (praktycznie większość Amarr/Minmatar)

to też jest pewien wyznacznik dla ludzi, którzy poszukują odpowiedniej korporacji .
pewpew

Shaila Er

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 07, 2012, 16:57:24 »
Trochę się podjadałam tematem rozpoczętym przez PC5 ale po przeczytaniu pozostało rozczarowanie. Większość wypowiedzi nie na temat a ja chętnie wróciłabym do gry. Czy w eve jest obecnie polski twór na miarę PBN z czasów curse? Nie identyczny ofc ale korporacja, gdzie gracze mają przysłowiowe jaja i trochę oleju w głowie? Nie chciałbym aby ktoś moją wypowiedź wziął do siebie. W grze nie ma mnie od ponad roku, nie wiem kompletnie jak wygląda teraz sytuacja. Stąd takie pytanie.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:25:30 »
W pełni polski ? To szukaj w milicji amarrskiej ;)


Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:26:48 »
Jeśli mieżyć e-pena z przyległosciami na podstawie aktywności i zajadłości na forum to rozglądaj się po milicji, jakoś tak ostatnio nie milicjanci nie trafiają na pierwsze strony gazet

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Precelek

  • Can i Meepo ? i have perfect micro skillz!
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 69
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Precelek
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: Uprising.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #195 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:29:04 »
W pełni polski ? To szukaj w milicji amarrskiej ;)

nie tylko w amarrskiej

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #196 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:35:47 »
Siemanko Shaila :) jak tam maleństo się chowa ? :D

W tej chwili polskie community jeżeli chodzi o korpy przynajmniej to w większośći skupiska dziadków uwielbiający marudzenie i logujący się od czasu do czasu z indywidualnymi wyjątkami które latają, w mojej ocenie coś co przynajmniej przypominało by PBN z czasów Curse w tej chwili nie istnieje (nie, nie uważam, że jadę po moim ally. korpie ), aczkolwiek teraz też kiepski okres w sensie wakacje , ludzie się mniej logują, itp. jest kilka korpów ( w tym mój i ally w którym jesteśmy ), które starają się coś stworzyć ale to na razie etap wczesny i ciężko powiedzieć co z tego wyjdzie :) ale nijak się to ma do tego co pamiętasz :) wiem, że może niezbyt pomocna odpowiedź bo nic nie polecam ponieważ uważam, że prędzej tego co szukasz jak mniemam znajdziesz w wielonarodowościowych korpach :)

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #197 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:37:21 »
No chyba jeszcze w gallente jest jeden niezły polski korp - ten w którym lata Jarowit

U caldari jest kerbirka, matarzy nie agruja bez przewagi 4-1, a ostatnio nawet przy takiej przewadze dostali rejpa ;)

w 0.0 dawno nie byłem ale patrząc na KB c0ven chyba tam też chłopaki maja jaja (nie wszyscy).


BTW Kamel siedź cicho, u nas w ally jeszcze nie ma kobiet więc nie odstraszaj koleżanki ;P

kamel

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #198 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:41:30 »
Shaili nie da się odstraszyć :P przeżuła by cię na śniadanie i wypluła w 3 sekundy i nawet byś nie wiedział co się stało :D

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #199 dnia: Czerwiec 07, 2012, 17:42:15 »
Trochę się podjadałam tematem rozpoczętym przez PC5 ale po przeczytaniu pozostało rozczarowanie. Większość wypowiedzi nie na temat a ja chętnie wróciłabym do gry. Czy w eve jest obecnie polski twór na miarę PBN z czasów curse? Nie identyczny ofc ale korporacja, gdzie gracze mają przysłowiowe jaja i trochę oleju w głowie? Nie chciałbym aby ktoś moją wypowiedź wziął do siebie. W grze nie ma mnie od ponad roku, nie wiem kompletnie jak wygląda teraz sytuacja. Stąd takie pytanie.

Np nas nie ma, w ogóle nie latamy tylko afkujemy na stacji :P

Shaila Er

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #200 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:04:41 »
Dzięki Kamel, super, pomijając fakt, że mi chatę rozwala   ;D

Nitefish w Bufu jest kilka osób, które lubię i które potrafią zrobić rozpierduchę ale nie widzę siebie u Was. Chyba poszerzę horyzonty.

MiltisUmbrae

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 222
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: MiltisUmbrae
  • Korporacja: Project HAVEN
  • Sojusz: PLEBS.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #201 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:12:16 »
Posiedź w NPC korpie i polataja z ludźmi może się przekonasz do jakiegoś korpa ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #202 dnia: Czerwiec 07, 2012, 18:39:50 »
Jak miło znów Cię "zobaczyć" :) Przekaż pozdrowienia ode mnie dla Sznupa no i oczywiście małego ;)

Chyba poszerzę horyzonty.

Poszerz ;)


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #203 dnia: Czerwiec 08, 2012, 11:19:26 »
Trochę się podjadałam tematem rozpoczętym przez PC5 ale po przeczytaniu pozostało rozczarowanie. Większość wypowiedzi nie na temat a ja chętnie wróciłabym do gry. Czy w eve jest obecnie polski twór na miarę PBN z czasów curse? Nie identyczny ofc ale korporacja, gdzie gracze mają przysłowiowe jaja i trochę oleju w głowie? Nie chciałbym aby ktoś moją wypowiedź wziął do siebie. W grze nie ma mnie od ponad roku, nie wiem kompletnie jak wygląda teraz sytuacja. Stąd takie pytanie.

Wygląda to tak, że w polskim community jest naprawdę mnóstwo dobry pvperów, tylko jesteśmy (trochę narcyzmu, mogę? :D) rozrzuceni po dużej ilości korpów.
Wiadomo, że każdy będzie mówił "mój korp the best", sam tak mówie, to naturalne.
Tylko jeżeli pytasz o twór ala "pbn" to nie ma takiego obecnie, którzy by obracał w pył 0.0 i był stricte PL.
W obecnych korpach to w każdym jest ktoś kto ma olej w głowie i jaja ; ). Dużo naprawdę dobrych pilotów jest w milicji obecnie.
Najlepiej polecieć na gang night jutro i sama  zobaczysz :)
pewpew

Shaila Er

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #204 dnia: Czerwiec 08, 2012, 11:59:19 »
O gang night?  :)

Nitefish odszczekuję co napisałam wcześniej  ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2012, 12:22:39 wysłana przez Shaila Er »

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #205 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:04:49 »
Spoko, przecież nie będę się dąsał. PBN bez Shaili to nie PBN :P Wpadnij, będzie epicko.

My wciąż mamy +10 do PBN Shaila, co prawda musieliśmy Was usunać z sojuszu na czas wejścia do milicji bo nie można było się z nikim z Was skontaktować w tej sprawie.

Jeśli chcecie to zbierzcie się, ewentualnie nakoksajcie standa do Amarr i przylatujcie. W Sosala obecnie siedzą 2 polskie sojusze: Frozen Synapse i Cartel.

Możliwości zabawy jest wiele od frig fightów po standardowe Cartelowe gangi.

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #206 dnia: Czerwiec 08, 2012, 13:12:18 »
Czy ktokolwiek z Amarrskiej jest Blue dla tych co siedzą w Provi?

RobekPL

  • Gość
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #207 dnia: Czerwiec 08, 2012, 14:54:02 »
Czy ktokolwiek z Amarrskiej jest Blue dla tych co siedzą w Provi?

ja jestem
intele tez ich mam

a Ty moj drogi jestes KOS tam, wiec bedziesz strzelany jak sie tylko pojawisz ;p
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 08, 2012, 15:13:16 wysłana przez RobekPL »

Theronth

  • Krogulec
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 236
  • Merkal Aubauch to mój alt
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Theronth Valarax
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: [polish community] Z kim można polatać?
« Odpowiedź #208 dnia: Czerwiec 08, 2012, 18:30:48 »
ja jestem
intele tez ich mam

a Ty moj drogi jestes KOS tam, wiec bedziesz strzelany jak sie tylko pojawisz ;p
Wiem, że jestem 8D
Ciekawi mnie tylko, kto może a kto nie może strzelać do śmierdziuchów z CVA.