Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 3185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

SonderPL

  • Gość
Witam
« dnia: Grudzień 25, 2011, 12:37:04 »
Witam wszystkich :D

gram od tygodnia przedtem grałem rok temu ale tylko 14 darmowej gry. Tera kupiłem se na 30 dni jak mi się spodoba to będę dalej grał.
mam 18+ lat.

wiem że w tym temacie sie nie piszę o kopach. więc nie będę pisał że szukam kopach :D

i to jak na razie na tyle.

Tony Solando

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 25, 2011, 13:04:51 »
Szkoda, że nie rozejrzałeś się na forum przed dokonaniem zakupu. Aktualnie jest promocja 60 dni triala, do którego gdybyś dokupił plexa to byś miał 90dni premki.
Moim zdaniem grę porzucają najczęściej osoby, które nie zrozumiały jej mechaniki w stopniu pozwalającym na minimalne opanowanie tego co się dzieje w przestrzeni oraz te osoby, które z pewnych powodów nie chcą płacić, żeby grać dalej. Żeby nie dotknęła Cię pierwsza przypadłość polecam zapisać się do którejś z korporacji szkoleniowych, np Unseen Academy (lub do podobnej) i dużo czytać.

Powodzenia, wytrwałości i witamy.

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 25, 2011, 15:06:12 »
Imię postaci: SonderPL Polska

jestem pod wrazeniem, sluchaj jezeli dopiero co stworzyles postac, to mozesz jeszcze szybko zmienic nicka, powinno sie zmiescic np "SonderPL Polska Bialoczerwoni", co o tym myslisz
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 25, 2011, 15:44:43 »
Zmieniajac nicka masz tez druga szanse na 60 dniowy trial :) uwazaj na trolle i po skonczeniu tutoriala dawaj do Unseen Academy lub Eve University.

Mona X

  • Gość
PRZENIESIONY: Odp: Witam
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 25, 2011, 19:07:01 »

SonderPL

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 25, 2011, 19:37:39 »
jak by można było to bym zmienił nick.

nie chce zaczynać od nowa bo skile mam na 7 dni zrobione

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Witam
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 25, 2011, 20:14:47 »
7 dni to naprawde nic, na twoim miejscu bym stworzyl nowa postac, Sonder brzmi ok, a z koncowka PL wszyscy beda cie brali za szpiega Pandemic Legion, a tego chyba nie chcesz  :D
Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SonderPL

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 25, 2011, 21:17:26 »
hmmmm mam tera problem no bo zebrałem se trochę kasy a dokładnie ze 6 milionów wiem że to dla was trochę mało ale jak dla mnie to jest coś.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Witam
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 25, 2011, 21:33:37 »
Zagadaj do kogokolwiek z centrali, gdzie widzisz że ma jakiś staż, wyślij mu tą "kase", zrób nowe konto, i poproś o przesłanie Ci kasy spowrotem.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

SonderPL

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:24:03 »
tera zmieniłem nik na Sonder Final

Kharim

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Kharim Katelo
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Witam
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 26, 2011, 13:43:15 »
To moze byc jedna z najlepszych decyzji jaka podjales w swojej historii grania w EvE. Powodzenia i do zobaczenia w overview- mrugajac na czerwono oczywiscie.