Autor Wątek: Inwazja na Północ (która to już?).  (Przeczytany 42714 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 11, 2012, 14:56:02 »
A co chcesz coolować?

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:00:18 »
A co chcesz coolować?

O ile dobrze rozumiem, to pomysl zaklada ze taki capital po wskoczeniu na cyno nie bedzie mogl nic robic przez ten cooldown. W szczegolnosci wywalic dron. :P

Ale to nic nie da. Jak ci sie wladowuje 50 superow na grida to:
a) i tak jestes juz na punkcie / w bance, wiec to, czy Cie zabija od razu, czy za 15 minut naprawde nie ma az takiego znaczenia;
b) lag spowoduje, ze zorientujesz sie co sie dzieje, jak pol cooldownu juz uplynie.




Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:08:16 »
Mi się zawsze podobał pomysł żeby cyno miało ograniczenie wagi statków które mogą na nie skoczyć (coś jak WH). Tak żeby starczało na 1 tytka, 2-3 sc lub z 50 bsów.

IMO to poważnie utrudni wrzucanie capsów/superów, jedyny minus taki, że obrońca się okopie na tytkach/sc i pozamiatane...

Pewnie poza zmianą cyno trzeba by coś jeszcze zrobić.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:11:21 »
Xeo, jak Mona wczesniej zauwazyl - ten pomysl jest latwy do obejscia. Na pierwsze cyno wrzucasz 5 cynostawiaczek, i to na nie wrzucasz kolejne supery. No ale to juz zawsze cos, moze jeden - dwa nie zdazy postawic or something...

Xeovar

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 815
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Xeovar Stoner
  • Korporacja: VOLTA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:13:42 »
Xeo, jak Mona wczesniej zauwazyl - ten pomysl jest latwy do obejscia. Na pierwsze cyno wrzucasz 5 cynostawiaczek, i to na nie wrzucasz kolejne supery. No ale to juz zawsze cos, moze jeden - dwa nie zdazy postawic or something...

Zgoda, ale żeby przewalić taką flotę superów jaką ma PL/NC. to tych stawiaczek trzeba by 50... a to koszty, koordynacja itp... dołóż limit na jedno cyno/grid (albo 2-3 w różnych flotach) i już jest śmiesznie :)

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:20:29 »
A co chcesz coolować?
Moduły, mobility... wymyśl coś.  :P

O ile dobrze rozumiem, to pomysl zaklada ze taki capital po wskoczeniu na cyno nie bedzie mogl nic robic przez ten cooldown. W szczegolnosci wywalic dron. :P

Ale to nic nie da. Jak ci sie wladowuje 50 superow na grida to:
a) i tak jestes juz na punkcie / w bance, wiec to, czy Cie zabija od razu, czy za 15 minut naprawde nie ma az takiego znaczenia;
b) lag spowoduje, ze zorientujesz sie co sie dzieje, jak pol cooldownu juz uplynie.
Twoja wypowiedź w punkcie a) sugeruje, że niezlagowane bitki trwają dłużej jak 15 minut, a także fakt unieruchomienia każdego shipa w bańce/punkcie.
Na odpowiedź w punkcie b) nikt dotąd nie znalazł dobrej metody, ale CCP ostatnio próbowało z time dilatation... nie wiem na ile dobrze to działa, więc nie mogę powiedzieć żeby rozwiązanie było dobre/złe. W teorii dotyczy ono każdego równie dobrze niezależnie czy siedzisz w capsie czy w normalnym shipie... ale jeśliby ten cooldown również podlegał time dilatation...

Nvm... pomysłów można mieć wiele... a żeby rzucić kolejny - gravity  well - im więcej shipów w gridzie i im cięższe tym bardziej ich tory lotu zakręcają i zaczynają się do siebie zbliżać do punktu, a po przekroczeniu masy krytycznej (i.e. masa równoważna 5 tytków w odległości 5km od siebie) całość jest losowo rozrzucana po okolicznych systemach  :P To tak żeby wszystkim było śmiesznie, a nie tylko hotdropującym.  :)
W końcu skoro tytki swoją masą zakłócają trajektorie planet/księżyców... to mogą przerwać materię czasoprzestrzeni ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Jonas

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:24:02 »
Problem z takimi rozwiązaniami jest taki, że i tak dość skomplikowana mechanika gry staje się tak skomplikowana, że nawet twórcy przestaną ją rozumieć. A to nadal jest podchodzenie do tematu od dupy strony. To jak polska medycyna - wyleczmy objawy, a może przyczyna sama jakoś zniknie, a jak nie to przynajmniej pacjent pożyje chwilę dłużej.  >:D

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:30:03 »
Dormio, moje (fakt, nie jakies porazajace doswiadczenie) wskazuje, ze istotnie, bitki w ktorych biora udzial superkapitale trwaja zazwyczaj dluzej, niz 15 minut, a po drugie jedna strona wrzuca swoje superkapsle, kiedy statki drugiej strony sa juz spunktowane i zbankowane.

Twoje rozwiazanie jest dobre przeciwko akcjom typu "nudzi nam sie, dropnijmy tytana i 2 matki na gang 5 hurkow". Zawsze cos, ale nie rozwiazuje problemu blobu superkapsli.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:34:38 »
Albo np ustanowić ograniczenie masy przepuszczanej przez Cyno i uwzględnić, że np w danej flocie może być tylko 5 cyn zamontowanych na statkach i nic poza tym.
Oczywiście może to dać pewne pole manewru (wywalanie już zużytych cyn i dodawanie do floty kolejnych ale ... w trakcie walki życzę powodzenia ];))

Myślę, że nie powinno to być trudne do ogarnięcia przez CCP i nie cooldown na statkach tylko na cyno, które można raz na kilkanaście czy kilkadziesiąt minut użyć i np w jakichś sposób oznaczyć ten statek, który ma zamontowane cyno jakimś efektem świetlnym jakie daje ECCM itd.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 11, 2012, 15:46:07 »
Dormio, moje (fakt, nie jakies porazajace doswiadczenie) wskazuje, ze istotnie, bitki w ktorych biora udzial superkapitale trwaja zazwyczaj dluzej, niz 15 minut, a po drugie jedna strona wrzuca swoje superkapsle, kiedy statki drugiej strony sa juz spunktowane i zbankowane.

Twoje rozwiazanie jest dobre przeciwko akcjom typu "nudzi nam sie, dropnijmy tytana i 2 matki na gang 5 hurkow". Zawsze cos, ale nie rozwiazuje problemu blobu superkapsli.
Pewnie do końca nie, ale 2x się zastanowisz zanim wrzucisz do bitki 50 dropsów jak wiesz, że na miejscu czeka na Ciebie flota, która ma załadowany grid i nie ma cooldown. Ja rozumiem, że supercarrier ma teraz очень много hpeciaków, ale common... przecież 50 dropsów nie zrzucasz na 1 BSa, a na nieco większy blob. W tym czasie co najmniej kilka naruszysz. Poza w moim założeniu on nie ma uniemożliwiać logistyki capsom i supercapsom, a utrudniać im walkę zaraz po wskoczeniu. 2M ehp na carrierku obecnie to nie jest jakieś wyuzdanie, a ile potrzebujesz mieć w gangu nowych BCków zakładając, że każdy ma 600 dpsa ? Żeby zestrzelić takiego carriera w 60s wystarczy około 60 szipów - no nie mów mi, że to jakiś strasznie wielki gang jest. Oczywiście zakładając, że im nikt nie przeszkadza w tym czasie, ale wg coponiektórych na Centrali 60 shipów to przecież small roam jest obecnie  ;)
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 11, 2012, 16:19:19 »
Program do udawania prawdziwego polaka Katolika sci się psuje.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 11, 2012, 17:09:39 »
Te wszystkie pomysly dosc mocno ingeruja w idee "sandboxa", imo tytki powinny dostac solidny nerf trackingu tak aby mogly trafic pomimo boosta w capsy i automagicznie problem bloba zniknie. Blob Matek bo usunieciu dronek chyba juz tak nie boli jak tytki oneshotujace subcapsle

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 11, 2012, 17:18:56 »
A ciekawe jak trudne byłoby implementowanie do gry mechanizmu blokującego capsom ogólnie / superom tylko targetowanie sbucapsi.... lub dwa rodzaje scan res - jadna na capsy i supery (normalny lock time) druga na subcapsle (bs minute, fryty odpowiednio dłużej) >:D

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 11, 2012, 17:22:36 »
A ciekawe jak trudne byłoby implementowanie do gry mechanizmu blokującego capsom ogólnie / superom tylko targetowanie sbucapsi.... lub dwa rodzaje scan res - jadna na capsy i supery (normalny lock time) druga na subcapsle (bs minute, fryty odpowiednio dłużej) >:D

Assignujesz fightery do support floty i po problemie.

sc0rp

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:10:33 »
Assignujesz fightery do support floty i po problemie.
fightery w lagu tak nie bola, bo nie zmieniaja same celi jak dronki przynajmniej te podpiete.

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:35:24 »
Po 1 nikt mojego pomysłu ostatniego nie skomentował a myślę, ze jest wart uwagi.

A co do Aluzji Darka.
O ile wiem tak działa tytana jak i bombery z matki nie mogą w ogóle trafić celi zwanych sub capslami więc wzmianka o tym już chyba jest nie celowa i po prostu chyba nie idziesz duchem czasu.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:56:24 »
O ile wiem tak działa tytana jak i bombery z matki nie mogą w ogóle trafić celi zwanych sub capslami

http://northern-coalition.co.uk/?a=kill_detail&kll_id=107640

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 12, 2012, 01:06:11 »
Czyli kolejny raz CCP gada a nie robi pisze o zmianach i nie wprowadza ich.

Powinni w dupę od kogoś dostać na rozpęd.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 12, 2012, 01:19:28 »
Czyli kolejny raz CCP gada a nie robi pisze o zmianach i nie wprowadza ich.

Powinni w dupę od kogoś dostać na rozpęd.

apropo supercarrierów:
Cytuj
We are increasing the signature resolution on fighters so that they deal less damage to smaller targets. We are also completely removing the drone bays of titans and dreadnoughts.
Gdzie tu pisze że FB miały nie trafiać subcapitali, dla mnie zwiększenie sig resa to zmniejszenie DPS docierającego do celu o mniejszej sygnaturze.

a tu tytanów:
Cytuj
The big problem with the superweapons is that they can take out the crucial logistics and command ships of the opposing fleet in the first few minutes of a fleet fight, which severely reduces the capabilities of any remaining sub-capital ships. To fix this, we are changing the superweapon so that it cannot fire upon sub-capital ships (capital ships being Freighters, Jump Freighters, Carriers, Dreadnoughts, Capital Industrial Ships, Supercarriers and Titans).
Gdzie tu pisze że działka tytanów nie trafią subcapitala ?

http://www.eveonline.com/devblog.asp?a=blog&nbid=2674
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 12, 2012, 01:50:45 »
Pamiętam stronę tu na forum podawaną typu txt przedstawiającym to co zostanie zmienione po wprowadzeniu crucible i tam były wymienione właśnie o ile pamiętam, że tam zostały podane te dane.

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 12, 2012, 01:58:39 »
To my już za Twoje pokrętne źródła zmian w grze nie odpowiadamy  :P
CCP wyraźnie napisało że superweapon tytanów, czyli doomsday, nie będzie można odpalić na subcapitalach. I że fightery (w tym fighter bombery) będą mieć zwiększone signature radius, czyli to co pisałem wcześniej mniejszy DPS będzie z nich wchodził w cel subcapitalowy.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 12, 2012, 02:10:26 »
Bla Bla Bla (czyli ja wiem lepiej ];p)

Późna pora jest i idę spać na razie.

Goomich

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 18, 2012, 11:56:40 »
Ja osobiście nie widzę problemu z superami, ale w ostatnich minetkach piszą o następnych nerfach.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 12:17:15 wysłana przez Mona X »

Phobeus

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 18, 2012, 20:56:43 »
a gdyby tak zmienić mechanikę warp drive / jump drive?

- warp drive nie wymaga capa do uruchomienia, natomiast w zaleznosci od rozmiaru statku wymaga okreslonego czasu aby zaladowac sie ponownie i umożliwić kolejny skok w obrębie systemu,
np. u fregat jest to kilka sekund, u supercapsli kilkanaście minut - jeśli gracz wyloguje się w czasie cooldownu, statek pozostaje w przestrzeni aż do ponownego załadowania WD. Na neocomie widoczny jest pasek ładowania WD.

- jump drive działa podobnie jak warp drive (nie wymaga capa, wymaga czasu na recharge, wraz z rozmiarem statku czas reczardżu wydłuża się), z tą różnicą, że po użyciu systemów logistycznych, ofensywnych, także po wypuszczeniu fighterów/bomberów cooldown JD wydłuża się kilkukrotnie,
np. tytan po wskoczeniu do systemu po 5 minutach może wykonać następny skok, natomiast jeśli chociaż pierdnie jednym działkiem - cooldown zeruje się, a następny skok może wykonać po 20 minutach od dezaktywacji działa/DD. Na neocomie także jest widoczny pasek ładowania JD.

- capital musi najpierw załadować jump drive, dopiero potem ładuje się warp drive (użycie jump drive resetuje cooldown timer warp drajwa),
np. carrier po skonczeniu roboty na anomalce chowa fightery i od tego momentu czeka 2 minuty na cooldown JD (po załadowaniu JD może wykonać skok), po czym czeka jeszcze 1 minutę na załadowanie WD. Po załadowaniu WD może polecieć na POSa w systemie/bezpiecznie wylogować się.
2. przykład: flota sc przenosi się na drugi koniec mapy za pomocą JB. Na każdym bridżu tytany muszą czekać najmniej 5 minut.

Dlaczego tak? O ile carrierom nie utrudnia to tak bardzo życia, to pilot tytana, jeśli podejmuje walkę, zostaje na polu bitwy przez ok. godzinę. I nie uratuje go przed tym wylogowanie się. A razem z nim zostaje logistyka i cała inna śmietanka... i pewnie już rozumiesz o co mi chodzi.

Nigdy nie latałem capitalami, nie mam doświadczenia w walce flot capitalowych i raczej nie powinienem wypowiadać się w tego typu kwestiach, ale czytając Wasze wypowiedzi nagle "zaświeciła mi się żarówka". W teorii takie rozwiązanie raczej zmusiłoby dowódcę floty supersów do dogłębnego przemyślenia decyzji o blobie ze względu na konieczność dłuższego pozostania na polu bitwy, co daje czas przeciwnikom.

np. "Ok, wskoczymy, zrobimy im rozpiździel i nawet jeśli w ciągu 30 minut zdążą zorganizować posiłki, to wg informacji zwiadu/szpiegów istnieje spore prawdopodobieństwo, że i tak ich odeprzemy. Ale co jeśli po godzinie przyleci ktoś inny, kto obserwował całe zajście od samego początku i w tym czasie zorganizował flotę, która da nam w kość? Dwóch się pobije, a trzeci skorzysta..."

Tak jak pisałem, nie wiem jak ogólnie wygląda obchodzenie się z capitalami i pewnie pominąłem kilka istotnych czynników. Aczkolwiek zawsze jest to jakiś pomysł, którym warto się podzielić.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 19, 2012, 10:03:42 »
Ja osobiście nie widzę problemu z superami, ale w ostatnich minetkach piszą o następnych nerfach.

Bo jestes po wlasciwej stronie super-blobu. :) Ktory to Twoj?

CATfrcomCheshire

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 569
    • Zobacz profil
  • Korporacja: RAVE
  • Sojusz: C0ven
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 02, 2012, 08:22:46 »
Szybko poszlo ;D


2012.02.01 03:51
Muppets

From: OrDeR
To: Northern Coalition. [NC]
ALLIANCE
2012.02.01 03:51

Hello,

Muppet Factory will be leaving the alliance in 30 hours to get back to our roots. Just wanted to say goodbye and like to thank you all for the awesome time in NCdot, best of luck in eve and rl. We will miss a lot of you especially Pink Aero. Live long and pen15.

Regards,
Muppet Factory

===============



2012.02.02 00:54
Alliance Relocation

From: Vince Draken
To: Northern Coalition. [NC]
ALLIANCE


Hi All,

This coming weekend, we have some FC & Leadership meetings, we will be moving out of this shit hole todo some more intresting stuff.

Were or Exactly when i dont know, but keep buying shit to a minimum for now, its looking like the weekend maybe late sunday evening or mid week i just dont know at this point.

So keep with it for a few more days i know its fucking terrible here, we are aware of it and WILL be moving within the next 7 Days MAX

-Vince

Welcome to EVE. If you aren't busy finding some way to injure or at least mildly inconvenience another player, you have a lot of catching up to do.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 02, 2012, 11:04:29 »
Dlaczego nie jestem zdziwiony....

NCDOT odeszło od tego czym było TRI. A już po prostu szczytem jest przyjęcie do aliansu korporacji, która była w Morsus Mihi. Liczby to nie wszystko!


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 02, 2012, 12:18:41 »
Dlaczego nie jestem zdziwiony....

NCDOT odeszło od tego czym było TRI. A już po prostu szczytem jest przyjęcie do aliansu korporacji, która była w Morsus Mihi. Liczby to nie wszystko!

Gorzej, przyjeli Horusa!  ;D

Calix

  • Gość
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #98 dnia: Luty 02, 2012, 13:48:11 »
Gorzej, przyjeli Horusa!  ;D
"Countdown to Extinction" - Megadeath

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #99 dnia: Luty 02, 2012, 14:29:42 »
Gorzej, przyjeli Horusa!  ;D

A to nie WN przyjęło go? Czy przestałem być na bieżąco?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #100 dnia: Luty 02, 2012, 14:30:27 »
A to nie WN przyjęło go? Czy przestałem być na bieżąco?

WN. go przyjelo i sie rozlecialo. :)

Teraz jest juz w NC. :D

P.S. Ostatnio na Kugu chwalil sie, jak to rozgromil flote IRC


Dropiac na nia NC-dotow swoim Tytanem.

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #101 dnia: Luty 02, 2012, 14:38:12 »
W jakim korpie?


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #102 dnia: Luty 02, 2012, 14:43:09 »
A nie, sorry. Na razie tylko z nimi lata:

Cytuj
so while ppl bla bla i was busy organizing this :P http://eve-kill.net/?a=kill_related&kll_id=12311415

irc carrier best carrier?

little BR: My corp is roaming cobalt since a week, and IRC is busy reinforcing tcu/station of solar wing, so we where looking for them do something about that station in south of cobalt edge, today they bringed in 60 guys include 10 carrier, who where assigning fighters at edge of the shield, so we simply organized a small trip with 30 titan and 20 super+ some random carrier. and sniped them.

thx irc o/

special thx for sameya and ncdot/PL that made this possible

ps: i now is only 9 carrier and is sooo 2007 but is really only thing that is worth talk, since drone region is dead since a week.


irrilevant but funny anyway, so is worth include this: yesterday again we where roaming cobalt with a 20 man tornado fleet, and irc blob my corp with 70 man fleet, with 10 fucking scorpions, so we make them close us in a dead end sys, and they start probing over and over our fleet (we keep ping pong safes) we where gaining time for organize a trap : pretty much 50 ncdot on my titan to bridge , the idea was : to open cyno bridge in all, with some hictors while they are in warp for our safe , everything worked as planned, they probed us, warped in, and while in warp we bridged all, so they exactly landed in the bubles and get raped. half of theyr fleet was still on the gate camping when they have seen cyno in, and local up, they runned away leaving the other half to die.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7cJVrtp4-ec

Bset psoter 3v4r

Chlopaki z NC. pewnie boja sie go formalnie przyjac z uwagi na "Klatwe Horusa". ;)

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #103 dnia: Luty 08, 2012, 11:11:48 »
http://evemaps.dotlan.net/corp/TH3_UnT0uChaBl3S

I juz, Horus w NC.

Ciekawe czy znowu uda mu sie doprowadzic do jakiejs fajnej dramy. :D

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Inwazja na Północ (która to już?).
« Odpowiedź #104 dnia: Luty 08, 2012, 12:00:38 »
Wczoraj widziałem... jpkm, DLACZEGO?

* SokoleOko gratuluje sobie po raz kolejny decyzji o wyjściu z NCDOT


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...