Autor Wątek: Problem z texturami i dzwiekiem  (Przeczytany 2583 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lorien

  • Gość
Problem z texturami i dzwiekiem
« dnia: Grudzień 12, 2011, 17:29:10 »
Witam mam taki problem:
Po zalogowaniu do gry wszystko śmiga jak trzeba, ale po np wydokowaniu ze stacji obiekty takie jak statki, stacje  mają czerwone migające textury.. ,dopiero jak w menu np wyłączę hdr  zastosuje to wszystko ładnie wygląda, później mogę hdr włączyć i też ładnie wygląda dopóki nie  zadokuje w stacji albo nie skocze przez bramę wtedy znowu to samo się dzieje. Problem częściowo rozwiązuje Alt Tab do pulpitu i z powrotem do gry i wszystko ładnie wygląda w czym może leżeć problem ? miał ktoś tak ?
Poza tym przy wychodzeniu z gry dźwięk się zwiesza.. i powtarza w nieskończoność ostatni ton  dźwięku z gry przed wyjściem - pomaga na to tylko restart kompa. komputer jest dość nowy, Karta graficzna ATI Radeon HD 5970 , karta dźwiękowa Asus Xonar DX2 , nie idzie za bardzo grać bo klikanie co chwila do pulpitu jest uciążliwe, dźwięk jakoś przeboleje  bo to tylko przy wychodzeniu z gry, jakieś pomysły?

Starakopara

  • Gość
Odp: Problem z texturami i dzwiekiem
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2011, 18:34:43 »
ile Ram-u ma Twoja maszyna?

Obecnie używam Radka HD59750 i nie zaobserwowałem podobnego problemu, może przeinstalowanie sterowników coś pomoże?

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Problem z texturami i dzwiekiem
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 12, 2011, 19:19:18 »
reinstaluj sterowniki kart graficznej, poźniej directa a nastepnie uzyj repair.exe, masz go w folderze instalacyjnym.
jeśli brakuje jakiś plików lub są wadliwe to zostaną zastąpione właściwymi
jaki masz system operacyjny?
ja przy problemach z dźwiękiem doipiero po zainstalowaniu windowsowego update miałem wszystko w normie.
pewpew

Lorien

  • Gość
Odp: Problem z texturami i dzwiekiem
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 12, 2011, 20:10:33 »
Ramu mam 4GB i tak myślę ze to może sterownik grafy jak piszesz , co prawda mam najnowszy bo niedawno się zaktualizował inne gry jak Skyrim czy Crysis 2 chodzą bez zarzutu, sam nie wiem :/

Lorien

  • Gość
Odp: Problem z texturami i dzwiekiem
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 15, 2011, 20:08:47 »
Mam windowsa 7 x64 sterowniki niby wszystkie najnowsze, repair już robiłem i nic, spróbuje jeszcze przeinstalować gre bo do instalacji użyłem plików offline tym razem zrobie to online

update
ok problem z texturami zniknal wraz z updatem gry, jeszcze tylko dzwiek
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 22:35:24 wysłana przez Lorien »