Autor Wątek: Witam  (Przeczytany 1929 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KaGi

  • Gość
Witam
« dnia: Grudzień 05, 2011, 18:47:48 »
Witam Wszystkich

Przy okazji chciałbym prosić o porade. Szukam korpa

Ponad rok temu zacząłem grać w eve, byłem w unseen academy (ok 2 miechy), niestety real zmusił mnie do prawie rocznej przerwy.  Szukam wyrozumiałego korpa, z czasem gry moze być różnie.
Interesuje mnie prawie wszystko , no moze poza miningiem. Dodam jeszcze , ze mam 30+ lat wiec nie bawi mnie gra z 15-latkami (przepraszam jeśli kogoś uraziłem). Pozdrawiam

Starakopara

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 06, 2011, 07:02:33 »
witaj na pokładzie  :), zapraszam do zapoznania sięz tym wątkiem http://eve-centrala.com.pl/forum/index.php/topic,9468.0.html

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Witam
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 06, 2011, 08:23:12 »
[admin]Pany to nie jest centrum rekrutacyjne, pytania o korp, oferty i inne takie na prive lub w centrum[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Tony Solando

  • Gość
Odp: Witam
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 07, 2011, 12:16:37 »
... Dodam jeszcze , ze mam 30+ lat wiec nie bawi mnie gra z 15-latkami (przepraszam jeśli kogoś uraziłem). Pozdrawiam

Witamy

Tutaj chyba większość z nas ma 30+ lat. (choć może nie wszyscy się tak zachowują)
Co do korporacji, to na forum jest dział rekrutacyjny, ewentualnie w grze polecam otworzyć kanał : CENTRALA REKRUTACJA
Myślę, że znajdą się chętni do militarnego zmobilizowania Twojej osoby.
Tylko taka drobna rada. Większość leaderów korporacji będzie wręcz lizać Ci cztery litery, żebyś do nich dołączył. Będą
obiecywać Ci złote góry i wmawiać jaki jesteś zajebisty i jak bardzo pasujesz akurat do nich. Miej tylko świadomość, że
będziesz dla takich ludzi tylko mleczną krową do dojenia taxa.

Dobre korpy nie uprawiają żebraczej polityki rekrutacyjnej i żeby do takich dołączyć musisz TY się wykazać.

Pozdrawiam :)