Autor Wątek: Coś (Jove?) nadciąga!  (Przeczytany 14363 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Raina Nives

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Raina Nives
  • Korporacja: LOST IDEA
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 24, 2011, 22:39:51 »

FITTIpalti

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 547
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: FITTIpalti
  • Korporacja: Beach Boys
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 25, 2011, 09:06:27 »
To co CCP zorganizowało to jakiś bezsens, latają przegiętą flotą którą mają szanse zaatakować jedynie większe korporacje. Powinni latać małymi gangami gdzieś po 0.0 i dać szanse zdobyć nowe ciuszki małym gangom.
Mam wrażenie że ostatnio CCP włazi w dupę tylko wielkim w EVE nam małym korporacyjkom  nie dają nic.
I've... seen things you people wouldn't believe... Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those... moments... will be lost in time, like tears... in... rain. Time... to die...

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 25, 2011, 09:14:16 »
I może jeszcze byś chciał evemaila na tydzień przed "drogi whinerze, za tydzień lecimy tu i tu o takiej i takiej godzinie, proszę przyleć nas zabić"?

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 25, 2011, 11:47:09 »
To co CCP zorganizowało to jakiś bezsens, latają przegiętą flotą którą mają szanse zaatakować jedynie większe korporacje. Powinni latać małymi gangami gdzieś po 0.0 i dać szanse zdobyć nowe ciuszki małym gangom.
Mam wrażenie że ostatnio CCP włazi w dupę tylko wielkim w EVE nam małym korporacyjkom  nie dają nic.

Ta ich flota była do rozbicia przez 20-osobowy dobrze zorganizowany gang więc w czym problem?

Szczutek

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 25, 2011, 13:52:35 »
zgadzam sie z Fittim w duzym stopniu....
Kumaci ludzie od poczatku o tym wiedzieli i trabili... ze jezeli jakis gang CCP pojawi sie gdziekolwiek to bedzie sie scieral albo z goonami albo z PeLem... rozne warianty tego starcia przedstawiali... ze albo gooni zablokuja system, pozabijaja "chetnych" do popatrzenia, a nastepnie sami jebna CCCP... albo PeL jebnie im flote superow na ryj i zgankuje jak kazdego innego.
Nie pomylili sie duzo. Kazda 3cia strona mogla tylko patrzec....
20osobowy gang napewno by ich nie jebnal... To ze okazalo sie na koncu jakie CCCP jest pro to tylko jeszcze wiekszy dramat.... zeby statku porzadnie nie umiec sfitowac to juz wogole no comment.... Zachowali sie jak jakies dzieci neostrady po kupieniu ISKow na ebayu.... i wpierdoleniu dupy w jakies frakcyjne BeeSy i rozdanie tego najwiekszym.... za free...
No jak to jest zajebisty EVENT to tylko gratuluje....
Osobiscie mam wyjebane na wszystkie eventy ktore organizuje CCP od chyba 5lat... ci co graja dluzej napewno wiedza o co chodzi... inni... niech dalej lataja na takie EVENTy....
takie moje 3grosze....
« Ostatnia zmiana: Listopad 27, 2011, 13:21:14 wysłana przez Szczutek »

Dux

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 010
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Bubu Talib
  • Korporacja: V O O D O O
  • Sojusz: KUTANG KLAN.
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 25, 2011, 14:02:42 »
Znaczy, ze nie powinno byc czegos takiego w ogóle?
Bo czy tego było 50 czy 10, to i tak - z uwagi na swoja unikatowość tego zjawiska - praktycznie monopol na starcie z ta flotą mieli tylko ci najwięksi.
Jeden na wszystkich, wszyscy na jednego :P


Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 25, 2011, 14:04:45 »
Szkoda tylko, że wasze 3 grosze nie mają pokrycia w rzeczywistości... Streama na eve radio sobie obejrzyjcie lepiej.

Szczutek

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 25, 2011, 14:11:54 »
znaczy sie jak "obejrze streama" to wraki ccp z KMow, ktore po nich zostaly okaza sie jakims fake'iem... czy moze to inni a nie najwieksi i jacys przpadkowi "zlodzieje" kradli wracki po beckach ccp (w sensie kto lootowal wracki)? Chcialbym wiedziec zanim sie zdecyduje na przegladniecie.... Tak piszesz jakbys tam byl/a, wiec pewnie wiesz...

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 25, 2011, 14:17:00 »
20osobowy gang napewno by ich nie jebnal...

Gdy Cry Havoc jeszcze był aktywny, pamiętam z killboardów, że mieli fajny setup: 6 logi, 13 ahac tech 3 i damnation. I jakoś nie mieli większych problemów w rozbijaniu blobów bsów.
Spójrz, że CCP było głównie w BS które mogą po prawdzie skoczyć takiemu gangowi.
Jakiekolwiek podejście nie zwalnia z myślenia i postawienia ich gangu vs 20 ogarniętych osób z konceptem na dobrą walkę.
To, że duże alianse mieszają się w takie zabawy to normalne. Nikt nie zabrania Ci dołączyć do PL (ewentualnie waffli) czy też Goons / Test.

Nie rozumiem po co ten whine skoro nic on nie zmieni. Dla osób myślących i analizujących [miejsce][czas][rodzaj lootu] jest już wiadome w jakich systemach będzie następna walka z CCP.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 25, 2011, 14:30:21 »
Może wyciągną wnioski. Moze następnym razem jednak zajamują system i hotdropanie bedzie. nie muszą się bawić w żadne cyno jamery, technologię w silniku gry już mają - podczas incursji systemy dostają jam, wystarczy odpalić ten efekt. Druga opcja to polatać po high gdzie capsów nie ma zupełnie a nie dymać do Tama gdzie jeszcze niedawno campa złozona z kilkunastu superów to była norma

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 25, 2011, 14:34:58 »
znaczy sie jak "obejrze streama" to wraki ccp z KMow, ktore po nich zostaly okaza sie jakims fake'iem... czy moze to inni a nie najwieksi i jacys przpadkowi "zlodzieje" kradli wracki po beckach ccp (w sensie kto lootowal wracki)? Chcialbym wiedziec zanim sie zdecyduje na przegladniecie.... Tak piszesz jakbys tam byl/a, wiec pewnie wiesz...

Znaczy się jak obejrzysz streama, to zobaczysz, że hotdrop o'clock PL wcale nie nastąpił od razu, więc pieprzenie że PL nie pozwoliło się mniejszym bawić to zwyczajne pieprzenie. PL przyleciało na koniec, posprzątali CCP i jakiś tam gang tempestów NC bodajże i tyle. I zobaczysz też, że te bsy CCP spadały też wcześniej, więc twierdzenie że calutki loot poszedł do PL to bzdura.

Kompletnie nie rozumiem marudzenia. Trzeba było polecieć i lootować, jak tak ci żal dupę ściska, że inni zlootowali a ty nie, w najgorszym wypadku byś miał loss maila jak ci złe PL w tytanie frytkę rozwaliło. (Nie, ja siedziałem w tym czasie w Huoli, ja nic z tego nie mam.)

@Doom - i niby jak po high mają latać i napieprzać innych? Concord też wyłączą?

Lowsec jest spoko, chociaż faktycznie jakby system zcynojamować to by mogło być trochę ciekawiej. Aczkolwiek cały czas po wskoku PL liczyłem na jakiegoś śmiesznego kolejnego hotdropa - i chyba nawet ze 2 cyna jakieś rozwalili.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 25, 2011, 14:35:58 »
(...) Dla osób myślących i analizujących [miejsce][czas][rodzaj lootu] jest już wiadome w jakich systemach będzie następna walka z CCP.

Darując sobie epitety grzecznie poproszę o podanie nazwy systemu gdzie odbędzie się następny taki event CCP. No dobrze, mogą być nawet 2 systemy, zwiększmy szansę.
Wydrukuje się, przypnie na monitorze i poczeka. Trafisz - respect, nie mam więcej pytań. Nie trafisz - po h**j pierdo**sz koszały opały.

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 25, 2011, 14:39:26 »
Nano machem nie przelecisz przez koncord na bramie? bez żartów
A jakoś już po highsecu latali. Przypomnę eventy sprzed regularnej incursji gdzie walki toczyły się na WH, tam wjeżdzały głównie npc, ale pojawialy się też chary ccp w carierach i nightmarach migające wesoło global cryminalem a concord się nie pojawiał

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

R@F

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 25, 2011, 14:40:14 »
To ja może inaczej zapytam co trzeba przeglądać, które forum czy stronę żeby się dowiedzieć gdzie ewentualnie coś takiego może się wydarzyć??

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 25, 2011, 14:42:11 »
News o tym był na forum głównym i może na stronie

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Isengrim

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 650
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Isengrimus
  • Korporacja: Call of the Wild
  • Sojusz: The Minions.
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 25, 2011, 14:43:09 »
Nano machem nie przelecisz przez koncord na bramie? bez żartów
A jakoś już po highsecu latali. Przypomnę eventy sprzed regularnej incursji gdzie walki toczyły się na WH, tam wjeżdzały głównie npc, ale pojawialy się też chary ccp w carierach i nightmarach migające wesoło global cryminalem a concord się nie pojawiał

Jakos tam ostro musieli kombinowac, po na pierwszych paru tego typu eventach zdecydowanie im sie ten system sypal - sam ma killa na Chimerze CCP, ktora pojechal Concord.

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 25, 2011, 14:47:27 »
Nano machem nie przelecisz przez koncord na bramie? bez żartów

Jak zapomnę zafitować wcsów to nie przelecę ;d

Cytuj
A jakoś już po highsecu latali. Przypomnę eventy sprzed regularnej incursji gdzie walki toczyły się na WH, tam wjeżdzały głównie npc, ale pojawialy się też chary ccp w carierach i nightmarach migające wesoło global cryminalem a concord się nie pojawiał

To co Isengrim + po co mają robić więcej problemów sobie i graczom, jak można wlecieć do lowseca i mieć to z głowy?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 25, 2011, 14:49:14 »
Bo w low secu jest problem o nazwie supercpital blob?

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 25, 2011, 14:51:11 »
Przecież sam mówisz, żeby odpalili efekt inkursyjny z cynojammem, to w czym problem?

Szczutek

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 25, 2011, 14:52:59 »
Cytuj
Znaczy się jak obejrzysz streama, to zobaczysz, że hotdrop o'clock PL wcale nie nastąpił od razu, więc pieprzenie że PL nie pozwoliło się mniejszym bawić to zwyczajne pieprzenie. PL przyleciało na koniec, posprzątali CCP i jakiś tam gang tempestów NC bodajże i tyle. I zobaczysz też, że te bsy CCP spadały też wcześniej, więc twierdzenie że calutki loot poszedł do PL to bzdura.


Cytuj
czy moze to inni a nie najwieksi i jacys przpadkowi "zlodzieje" kradli wracki po beckach ccp (w sensie kto lootowal wracki)?


Cytuj
Kompletnie nie rozumiem marudzenia. Trzeba było polecieć i lootować, jak tak ci żal dupę ściska, że inni zlootowali a ty nie, w najgorszym wypadku byś miał loss maila jak ci złe PL w tytanie frytkę rozwaliło. (Nie, ja siedziałem w tym czasie w Huoli, ja nic z tego nie mam.)

Cytuj
Osobiscie mam wyjebane na wszystkie eventy ktore organizuje CCP od chyba 5lat... ci co graja dluzej napewno wiedza o co chodzi... inni... niech dalej lataja na takie EVENTy...

Ty gosciu wogole czytasz co ludzie pisza, czy tak se kurwa wklejasz co ci pasuje?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 25, 2011, 14:53:15 »
Przecież sam mówisz, żeby odpalili efekt inkursyjny z cynojammem, to w czym problem?
W tym że nie wiem czy nie okaze się że wzorem WG nie wiedzą jak ich własna gra działa i niezdołają go wyizolować lub sciągnąć incursji do akurat tego systemu na który bedą desant robić :P

[admin]Szczutek co tototo ma być w Twoim poście? [/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 25, 2011, 15:01:36 »
No jak to co tototo, Szczutkowi się skończyły argumenty, to doszedł do wniosku że jeden bluzg i trochę ctrl-c ctrl-v załatwi sprawę, a że ze złości mu się powklejało po parę razy i trochę krzywo, to trzeba wybaczyć. ;)

A cynojamma fakt że może się nie dać, ale imho zrobienie tego w hiseku było by bardziej upierdliwe.

A w ogóle to jestem rozczarowany Centralą, na FHC jacyś mądralińscy doszli do wniosku, że taki roam to sikanie do piaskownicy a już to, że developerzy sobie wyspawnowali statki, fity i cargo to już zupełnie obraza, herezja i co tylko najgorszego, bo przecież powinni tak jak gracze zarobić na misjach l4/anomkach i kupić wszystko w Jita.

Szczutek

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2011, 15:06:42 »
nic mi sie niepokonczylo....
Jedyne co ja wiem o tym evencie to to co ludzie napisali na forach... czytalem przed... czytalem po... widzialem to...

http://www.youtube.com/watch?v=nWYrlRK8hjw

i caly "event" mniej wiecej tak wygladal... a co do wykrecania... tak wyglada jak na szybko chcesz  napisac posta i zamiast quote wrzucisz linka... a pozniej chcesz to naprawic, bo myslisz, ze juz dobrze wyglada....

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 25, 2011, 15:08:55 »
W jita pewnie nie znalezli by dość modułów na te fail fity :p
Ponadto odkąd Bufu wyjechało z Curse do Venal nie ma na centrali poważnych "producentów" Macharieli i tym podobnych a na FHC są i boli ich te pare miliardów które im koło nosa przeszło :P

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 25, 2011, 15:14:20 »
Szczutek - ten youtube to tylko 4 minuty z ponad godzinnego eventu i zdecydowanie nie jest to żaden całkowity obraz eventu. Obejrzyj sobie streama - http://eve-radio.com/media/video/on-demand?pid=33 - kawałek z twojego youtuba jest ok. 35 minuty.

Doom - a fity mieli "w miarę" +/- shieldowe statki do armorowej floty. Strasznie failowe one nie były, bo w końcu nie spadli wszyscy od razu od byle czego (a mieli od czego spadać) :>

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #60 dnia: Listopad 25, 2011, 15:59:09 »
Ponadto odkąd Bufu wyjechało z Curse do Venal nie ma na centrali poważnych "producentów" Macharieli i tym podobnych a na FHC są i boli ich te pare miliardów które im koło nosa przeszło :P

My jesteśmy w Curse, tyle że nigdy nie opłacało się wyjmować z LP store maszków. Poza tym my nigdy nie byliśmy największymi farmerami, teraz o ile się nie mylę królują Inici wraz z ruskami z drugiej strony.

Szczutek

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #61 dnia: Listopad 25, 2011, 16:13:46 »
podsumowanie z mojego punktu widzenia.... tylko po odczytaniu kabekow... (jak juz jednak poswiecilem troche czasu zainteresowaniem sie tym "eventem")
3linki:
http://eve-kill.net/?a=alliance_detail&all_id=2752&view=losses&m=11&y=2011&page=4
http://eve.battleclinic.com/killboard/combat_record.php?type=alliance&name=C+C+P+Alliance

no i livestream...
http://eve-radio.com/media/video/on-demand?pid=33

nie wiem jak z czasem wklejania kmow na tych kabekach... czy jest tam eve time czy jakos przesuniety.... wg livestreama... bitwa trwa od 18:30, wg kabekow... 1sze statki w Tamie spadaja o 18:15 (tylko ccp) ostatnie statki spadaja o 19:13 (godzina na uczestnictwo w "evencie")
od 18:55 zaczyna bawic sie NC. ktore juz teoretycznie powinno strzelac do wszystkiego (20statkow CCP spadlo do tej pory [40minut])
od 19:00 sa juz Gooni, ktorzy strzelaja do wszystkiego (15statkow CCP spada w tym czasie)
od 19:05 PL strzela juz do wszystkiego prawie (pozostale 36statkow CCP spada)
nie mam pojecia jak splusowani sa ci najwieksi i te straty ccp to mniej wiecej czasowo
Teoretycznie event dla kazdego.... praktycznie... zabawa sie konczy jak wskakuja wieksi  gracze (w sensie dowiaduja sie gdzie).
« Ostatnia zmiana: Listopad 25, 2011, 16:47:12 wysłana przez Szczutek »

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #62 dnia: Listopad 25, 2011, 16:19:35 »
W jita pewnie nie znalezli by dość modułów na te fail fity :p

Lol wut? GM robi /spawnitem id count i ma item/ship w hangarze.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #63 dnia: Listopad 25, 2011, 16:30:28 »
Odnosiłem sie do postu Sokoła

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Ranshe

  • Gość
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #64 dnia: Listopad 25, 2011, 16:50:41 »
nie wiem jak z czasem wklejania kmow na tych kabekach... czy jest tam eve time czy jakos przesuniety.... wg livestreama... bitwa trwa od 18:30, wg kabekow...

Na każdym kb różnie :)

Cytuj
1sze statki w Tamie spadaja o 18:15 (tylko ccp) ostatnie statki spadaja o 19:13 (godzina na

Tam wygląda jakby już trochę wcześniej siedzieli - w pierwszych paru minutach streama koleś włącza wszystkie brackety i widać kupę wraków na bramie.

Cytuj
Teoretycznie event dla kazdego.... praktycznie... zabawa sie konczy jak wskakuja wieksi  gracze (w sensie dowiaduja sie gdzie).

No wiesz, trudno. Ale to i tak lepiej jednak wychodzi, niż durne jęki "CCP przyleciało i spadło tylko od PL", nie? :P

A zawsze ktoś mógł te tytki próbować łapać i mordować.

Pol Kent

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 1 101
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Ramani Rydiks
  • Korporacja: NPC corp
  • Sojusz: -
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #65 dnia: Listopad 25, 2011, 18:27:32 »
(...) Poza tym my nigdy nie byliśmy największymi farmerami, (...)

No proszę, wystarczy poczekać a wcześniej czy później każdy się wychlapie  ;D A miał być pure/pr0 PvP corp. A tu prosze kosa, grabki i farm ville  ;D a że nie największy? tego nikt nie podważa, nikt chyba nie mówił że BuFu to najwięksi farmerzy  ;)

SokoleOko

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 6 099
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: SokoleOko
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Triumvirate.
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #66 dnia: Listopad 25, 2011, 19:35:20 »
Jaaasneee... tylko, że wypchane frakcją i rigami T2 shipy do PvP nie biorą się z niczego, zwłaszcza jak się nie ma tech moonów.


No sov, no blues, no prisoners taken, no fucks given...

Pabllo

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Pabllo
  • Korporacja: Black Souls Industries
  • Sojusz: YARRR and CO
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 25, 2011, 20:22:02 »
Ano najwięksi zebrali cukierki a plebs się cieszy oglądając kb i filmiki :P Po prostu FUN dla graczy :) Tak dalej CCP

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Coś (Jove?) nadciąga!
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 27, 2011, 11:56:35 »
No proszę, wystarczy poczekać a wcześniej czy później każdy się wychlapie  ;D A miał być pure/pr0 PvP corp. A tu prosze kosa, grabki i farm ville  ;D a że nie największy? tego nikt nie podważa, nikt chyba nie mówił że BuFu to najwięksi farmerzy  ;)

Każdy farmił na shipy, to chyba oczywiste. Swego czasu w Curse tam gdzie mieszkaliśmy wraz z PBN była nawet konkretna kropa ubitych npc'ów ale jak napisał Sokół my nie mamy ciepłego kurwidołka, tech moonów, ... i mimo wszystko jest nam z tym dobrze.