Eve Online > Garażownia

Zasady działu

<< < (6/7) > >>

Ranshe:
Xarth, ale przecież z czasem indeks będzie wymagać mniej ingerencji, a nie więcej, razem ze stopniowym wypełnianiem przez ludzi fitów, więc nie widzę problemu :)

ManganMan:
Przydałoby się zrobić porządki w temacie archiwalnym, przede wszystkim połączyć powtarzające się topiki danego szipa 8)

Doom:

--- Cytat: ManganMan w Listopad 06, 2011, 12:14:32 ---Przydałoby się zrobić porządki w temacie archiwalnym, przede wszystkim połączyć powtarzające się topiki danego szipa 8)

--- Koniec cytatu ---
Wiesz co? Jeszcze troche pomysłów i to Ty dostaniesz dożywotnie zadanie zrobienia tych porządków, a potem pilnowania indeksów >:D

Doom:
Dział ponownie zmieniony. Teraz są trzy poddziały na określone fity, a ten jest na dyskusje ogólne.

ManganMan:

--- Cytat: Doom w Listopad 06, 2011, 12:17:20 ---Wiesz co? Jeszcze troche pomysłów i to Ty dostaniesz dożywotnie zadanie zrobienia tych porządków, a potem pilnowania indeksów >:D

--- Koniec cytatu ---

Ja tylko wyszukuję rzeczy do poprawki, a nie wywalam się przed szereg tylko po to, żeby "Adminowski Pluton Egzekucyjny" mnie załatwił od zaraz O:-)

Teraz już wiem, dlaczego masz przydomek "Evil Admin" >:D

EDIT: No i jest już gites z wystrojem garażowni :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej