Informacje > Ogłoszenia

Zmiana Hostingu

(1/9) > >>

Doom:
Począwszy od dzisiaj (godziny raczej popołudniowe) rozpoczynamy operację przeniesienia portalu i forum na inny hosting.
W trakcie tej operacji mogą, a raczej będą problemy do zawartości zarówno forum i jak i strony.
Ile to potrwa ciężko szacować - forum przez te kilka lat istnienia zrobiło się naprawdę spore co sprawia że przenosiny mogą być... ciekawe.
Przy okazji zostanie przeprowadzone grubsze czyszczenie forum (NIE tabelka z punktami karnymi nie będzie zerowana), np zostaną usunięta konta widma itp rzeczy powiększające bazę danych a zbędne.
Kiedy skończymy rozesłana zostanie wiadomość o tym fakcie, więc upewnijcie się co do adresów w profilach ;)

ManganMan:
Czyli mówiąc wprost:
"Dump & Clean" plików sajtu i bazy MySQL?

Najwyższy czas bo czasem nie mam dojścia z mojego tela :D

Edit: zapomniałem o przeniesieniu samej domeny do nowego hosta napisać, jak mogłem o tym zapomnieć? :stupid:

Doom:
Nie myśl że to tak łatwo i szybko będzie.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jak na forum dyskusyjne poświęcone w zasadzie jednej tematyce Centrala dorobiła się naprawdę sporej bazy danych, a i samych plików też jest trochę na serwerze, więc nawet nie podaję widelek czasowych bo przy tych wielkościach drobny zanik mojego neta i kilkaset maga db trzeba przesyłać od początku :P

Xeyo:

--- Cytat: Doom w Październik 24, 2011, 09:52:38 ---... więc nawet nie podaję widelek czasowych bo przy tych wielkościach drobny zanik mojego neta i kilkaset maga db trzeba przesyłać od początku :P

--- Koniec cytatu ---

http://www.mysqldumper.net/

ManganMan:

--- Cytat: Doom w Październik 24, 2011, 09:52:38 ---Nie myśl że to tak łatwo i szybko będzie.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jak na forum dyskusyjne poświęcone w zasadzie jednej tematyce Centrala dorobiła się naprawdę sporej bazy danych, a i samych plików też jest trochę na serwerze, więc nawet nie podaję widelek czasowych bo przy tych wielkościach drobny zanik mojego neta i kilkaset maga db trzeba przesyłać od początku :P

--- Koniec cytatu ---

 :o A więc to kilkaset MB!? :D
Heh, myślałem, że spędziłem całą wieczność wgrywając na serwa Killboarda, (bo z 60 MB do uploadu przy łączu 1Mbit)...
W każdym razie łatwiej to pobrać, aniżeli wsadzić spowrotem...
Cóż, życzę cierpliwości, stabilnego łącza i wytrzymałych nerwów.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej