Autor Wątek: Militia  (Przeczytany 16450 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eloelo

  • Gość
Odp: Militia
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 14, 2011, 21:46:12 »
jak zwykle czytasz wszystkie moje posty i wszystko mylisz.. Podałem link do swojego konta we wcześniejszych moich postach zeby nie być anonimowym lub posądzanym o alta wywrotowca- nie chciałem go wpisywać w profil tutaj bo już raz go wpisałem na konto które mi przepadło nie pamiętam nicka ani hasła bo rzadko zaglądałem na forum do tego czasu
żeby być w porządku wobec wszystkich podałem aktualne konto - więc co do anonimowości i trolowania to raczej w stronę Minna hinata
Co do długiego grania , obycia i takich pierdół to juz miałem przyjemność latać z paroma co jebali wiekszość spraw tlumacząc się ze oni do tej pory tylko w null , że pare lat temu było inaczej że nie wiedzieli ze to sie zmieniło i takie bzdety - niestety przeciwnik nigdy nie był na tyle bystry lub wyrozumiały żeby wysłuchać utyskiwań starego wygi,  dlatego pieprzenie że ktoś dawno coś kiedyś  robił inaczej i to jest jedyne pro rozwiazanie nie trafia do mnie .
Ma osiągnięcia niech pokaże - chyba nie ma sie czego wstydzić ?
Drejem po ls-ie ... może pare lat temu ...

sc0rp

  • Gość
Odp: Militia
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 15, 2011, 06:08:05 »
Cytuj
eloelo

    Karny jeżyk
    Użyszkodnik

Rotfl no to juz sobie poczytal flamewar czy tam KSOD  >:D

eloelo

  • Gość
Odp: Militia
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 15, 2011, 11:35:57 »

Rotfl no to juz sobie poczytal flamewar czy tam KSOD  >:D
Dzięki za trafne spostrzezenie Dark - nikt się nie domyślił tego i dzieki za twoj wkład na temat misji milicyjnych - teraz wiemy ile o nich wiesz .
A skoro już zaczołeś przerabiać temat na flame to chetnie ci pomogę żeby tego nie widzieć . Czytałem flame i stwierdzam że nic tam nie ma - każdy temat tam wrzucony umiera śmiercia naturalną bo kto tam pisze? 5 zasłużonych dla centrali ? hehe i to zazwyczaj stojących po tej "słusznej stronie" to z kim oni się mają kłócić i komu co udowadniać ?
Mnie po 2 postach w tematach nie używanych od 12 miesięcy od razu nazwano nekrotrolem - kto odważy sie tam cokolwiek napisać ? zaraz go zjebiecie i jak będzie dawał sobie rade to mu zablokujecie dostęp żeby nie wypisywał herezjii [Herezja nic personalnego :P]i nie wprowadzał fermentu w wasz pięknie poukładany swiat .Ja tam nie pasuje i chyba wiekszość też nie pasuje bo ich nie widać - wniosek nasuwa się sam albo wszyscy są od was glupsi i niedoświadczeni albo ...

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Militia
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 15, 2011, 13:53:06 »
@Eloelo - chciałbym Cię prosić, żebyś przestał już pisać. Dasz radę?

sc0rp

  • Gość
Odp: Militia
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 15, 2011, 14:11:33 »
@eloelo ymmd

@nitefish a niech pisze sobie byle nie w noobgarden przynajmniej nie ma nudy

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Militia
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 15, 2011, 14:56:57 »
@eloelo - Z każdym Twoim nowym postem utwierdzam się w przekonaniu, że próba nauczenia Cię czegoś o EVE albo chociaż wyprowadzenia z błędu mija się z celem. Przypominasz takiego jednego trolla który chłopakom z BSI się kiedyś odgrażał, zwał się OTIS69. Bardzo śmieszny człowieczek. Wielu takich tu widziałem (jak również niesławny Alto) którzy robili flame, chwalili się co to nie on i dostawali po uszach. Moje dobre rady:

1) Przeklinać to możesz sobie w flamewar o ile kiedyś dostaniesz tam dostęp, poza nim jest to bardzo niemile widziane
2) Nie kłuć się z osobami które grają o wiele dłużej od Ciebie, znają tą grę od podszewki i próbują Ci coś uświadomić
3) Nie troluj tu, ani nigdzie indziej, podejrzewam że zasada "konstruktywnych postów" nadal działa

Co do reszty Twoich postów odnośnie mojej skromnej osoby - nie będę Cię wyprowadzał z błędu ile gram, jak długo zajmuję się PvP, gdzie, ect.


Jrkan

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Jrkan Yarik
  • Sojusz: Amarr Militia
Odp: Militia
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 15, 2011, 15:22:49 »
To, że we flejmie nic się nie dzieje to nic dziwnego, skoro łatwiej stracić tam możliwość pisania niż w działach otwartych. Pewnie więcej jest takich osób ja ja, które za kręcenie flejma we flejmie straciły możliwość pisania w tym dziale.

Azbuga

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 536
  • w poszukiwaniu idealnego statku do solo :)
    • Zobacz profil
    • teaching by touching
  • Imię postaci: Azbuga
  • Korporacja: teaching by touching
Odp: Militia
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 15, 2011, 17:29:13 »
hehe fajnie że dla niektórych ważna jest możliwość obrzucani innych kałem we flejmie... nabijać posty żeby móc potem odkopywać jakieś martwe tematy z flejmu z przed roku...co z wami jest nie tak? :)
Some Men Just Want to Watch the World Burn

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Militia
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 15, 2011, 17:40:51 »
[admin]Pan eloelo, własnie trafil na maks cenzurę. Efekt jest taki że nie widzi połowy forum, a z postów które napisze przepuszczone zostaną tylko i wyłącznie te w 100% merytoryczne. Niech to dla pozostałych będzie przykład co się dzieje z osobami które na chama nabijają posty żeby móc pokozaczyć we flame[/admin]

a btw, to skończcie wreszcie offtop

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.