Autor Wątek: Platnosc EVE  (Przeczytany 9090 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emire79

  • Gość
Platnosc EVE
« dnia: Sierpień 05, 2011, 15:07:14 »
Witam. Jestem nowym uzytkownikiem forum jak i eve. Zastanawia mnie jedno, otoz czy mozna oplacic gre EVE w Pln. Dokladniej chodzi o to czy kupujac karte PaySafeCard za np 200 zl to moge dokonac nia platnosci. Czy kwota po wykonaniu i wpisaniu tych kodow zostanie obliczona wg taryfy i wyjdzie tego na pln okolo 180 i to sie odliczy i automatycznie dokona sie platnosc pobierajaca okreslona kwtoe z karty i wplacajaca kwota bedzie u nich wynosila sume tego abonamentu ?

Porzeczka

  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Porzeczka
  • Korporacja: BSI
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:11:14 »
Mozesz kupowac GTC (Game Time Code) np. na nexus costam (jest na forum), lub na allegro od oficjalnych sprzedawcow bezposrednio za PLN (transakcje sa szybkie i od razu dostajesz kod ktory mozesz wymienic na abonament lub ISKi ingame).
Jest tez shattered crystal gdzie kupujesz w dolarach (do kursu zazwyczaj jest doliczana prowizja od firmy realizujacej platnosc np. paypal)

emire79

  • Gość
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:14:52 »
ROzumiem. Chodzi mi jednak o zapytanie czy ta karta PaySafeCard mozna zaplacic ?

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:16:29 »

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

emire79

  • Gość
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:24:03 »
Przepraszam , ale nie moge znalez w tym co mi napisales-w tym linku informacji na temat metod platnosci ;/

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:25:01 »
@OP Można zapłacić.

1. jest opcja wyboru paysafecard jako metody płatności -> https://secure.eveonline.com/AddGametime/
2. Nie można płacić w PLN, CCP Games pobiera płatności jedynie w USD lub w EUR, paysafecard ma własny przelicznik -> http://www.paysafecard.com/exchange/exchange.php?language=pl
3. "Co zrobić z pozostałą kwotą na koncie mojej paysafecard lub w jaki sposób mogę uregulować płatność, której suma jest wyższa niż saldo na karcie?" -> http://www.paysafecard.com/pl/general/faqs/#irfaq_9_b362c
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

emire79

  • Gość
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:32:23 »
Ja w pleni rozumiem chodzi o to czy kupujac PaySafeCard w polsce co nie, wpisze ten kod to na koncie bede mial te np 200 zl. Jesli teraz bede chcial zaplacic to automatycznie pobierze kwote z zlotowek juz przeliczona na ich walute np. laduje paysafecardem za 200zl, za gre wychodzi np 43euro czy dolarowow automatycznie paysafe card wylicza ze to jest np 180 zl i odejmuje mi 180 zl od sumy 200(tej sumy zaladowanej juz na koncie). Nie potrafie tego dokladnie opisac wiec prosze wyobrazcie to sobie :P

Lt Rook

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 669
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Lt Rook
  • Korporacja: a-Losers
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2011, 15:33:25 »
TAK, do diabła, samo przeliczy i pobierze odpowiednią kwote.
Masz link do FAQ w moim poście powyżej.
"Welcome to Eve Online, here's your Rubik's Cube, go f*** yourself"

eloelo

  • Gość
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2011, 16:20:44 »
TAK, do diabła, samo przeliczy i pobierze odpowiednią kwote.
Masz link do FAQ w moim poście powyżej.
Kolega chciał powiedziec że :

10.

Czy mogę złożyć wniosek o wypłacenie pozostałej na karcie kwoty?

Kwoty paysafecard mogą zostać zwrócone na konto bankowe. Jeśli w ciągu dwóch tygodni od dokonania zakupu zgłosisz wniosek o zwrot reszty kwoty, jest ona wolna od opłat, po tym okresie pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości 15 PLN.

W celu zwrócenia kwoty konieczne jest podanie kopii paysafecard, kopii dowodu osobistego, nazwiska, adresu oraz numeru konta bankowego (wraz z numerami IBAN i BIC).

[VIDE] Herezja

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 510
  • Nudno dziś ];)
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Herezja
  • Korporacja: Virtual Democracy
  • Sojusz: C0VEN
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 12, 2011, 22:36:11 »
Elo ale z Ciebie nekrofil ];p

eloelo

  • Gość
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 12, 2011, 23:59:58 »
Elo ale z Ciebie nekrofil ];p
Doobra wyjaśniam :
Chciałem mieć dostęp do flamewar z wiadomych lub dla innych niewiadomych przyczyn ...
do tego potrzeba minimum 20 postow a jak to zrobić w pare dni? Okazało sie że przepychanki z gorliwymi wyznawcami nowego porządku sie nie liczą [ cholera ] to co miałem robić ? czekać na nowy zajebisty topic gdzie bedę sie mógł wykazac swoja zajebistościa?
Tak robi byle user bo na co stac przeciętnieka :P . Posiedziałem pare chwil żeby przeczytac wszystkie topiki [ żeby wiedzieć o co chodzi a nie pisac za dużo glupot ]  maznolem pare "merytorycznych" postów i po osiagnięciu zawrotnej liczby 20 szt poleciałem do wujka Dooma o pozwolenie .
On i kilku bystrzejszych kapneli sie o co mi chodzi wcześniej  i dlatego nie pisali już bzdur , niestety nie wszyscy byli tak zajebiści i spostrzegawczy .Jak spotkacie Dormio to przeproście go za mnie bo nasze pyskówki poszly psu w pupe a wiem ze to fajny facet .
Wiem że to mi sie nie będzie liczyc do licznika ale nudzą mnie te spostrzeżenia i wolałbym tego uniknąć .Na pewno cos napisze i pewnie nie po myśli wielu ale to może poootem bo muszę od was odpoczać . Pa :P

P.S. Dostęp dostałem w 15 sek Taką mamy administracje ! Dziekuję

Minna Hinata

  • Gość
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 13, 2011, 00:09:31 »
Doobra wyjaśniam :
Chciałem mieć dostęp do flamewar z wiadomych lub dla innych niewiadomych przyczyn ...
do tego potrzeba minimum 20 postow a jak to zrobić w pare dni? Okazało sie że przepychanki z gorliwymi wyznawcami nowego porządku sie nie liczą [ cholera ] to co miałem robić ? czekać na nowy zajebisty topic gdzie bedę sie mógł wykazac swoja zajebistościa?
Tak robi byle user bo na co stac przeciętnieka :P . Posiedziałem pare chwil żeby przeczytac wszystkie topiki [ żeby wiedzieć o co chodzi a nie pisac za dużo glupot ]  maznolem pare "merytorycznych" postów i po osiagnięciu zawrotnej liczby 20 szt poleciałem do wujka Dooma o pozwolenie .
On i kilku bystrzejszych kapneli sie o co mi chodzi wcześniej  i dlatego nie pisali już bzdur , niestety nie wszyscy byli tak zajebiści i spostrzegawczy .Jak spotkacie Dormio to przeproście go za mnie bo nasze pyskówki poszly psu w pupe a wiem ze to fajny facet .
Wiem że to mi sie nie będzie liczyc do licznika ale nudzą mnie te spostrzeżenia i wolałbym tego uniknąć .Na pewno cos napisze i pewnie nie po myśli wielu ale to może poootem bo muszę od was odpoczać . Pa :P

P.S. Dostęp dostałem w 15 sek Taką mamy administracje ! Dziekuję

I tak to nie usprawiedliwia bycia necro trollem...

Doom

  • Wielki Inkwizytor
  • Administrator
  • Użyszkodnik
  • Wiadomości: 7 328
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Mandoleran
  • Korporacja: ULF
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 13, 2011, 08:27:40 »
Doobra wyjaśniam :
Chciałem mieć dostęp do flamewar z wiadomych lub dla innych niewiadomych przyczyn ...
do tego potrzeba minimum 20 postow a jak to zrobić w pare dni? Okazało sie że przepychanki z gorliwymi wyznawcami nowego porządku sie nie liczą [ cholera ] to co miałem robić ? czekać na nowy zajebisty topic gdzie bedę sie mógł wykazac swoja zajebistościa?
Tak robi byle user bo na co stac przeciętnieka :P . Posiedziałem pare chwil żeby przeczytac wszystkie topiki [ żeby wiedzieć o co chodzi a nie pisac za dużo glupot ]  maznolem pare "merytorycznych" postów i po osiagnięciu zawrotnej liczby 20 szt poleciałem do wujka Dooma o pozwolenie .
On i kilku bystrzejszych kapneli sie o co mi chodzi wcześniej  i dlatego nie pisali już bzdur , niestety nie wszyscy byli tak zajebiści i spostrzegawczy .Jak spotkacie Dormio to przeproście go za mnie bo nasze pyskówki poszly psu w pupe a wiem ze to fajny facet .
Wiem że to mi sie nie będzie liczyc do licznika ale nudzą mnie te spostrzeżenia i wolałbym tego uniknąć .Na pewno cos napisze i pewnie nie po myśli wielu ale to może poootem bo muszę od was odpoczać . Pa :P

P.S. Dostęp dostałem w 15 sek Taką mamy administracje ! Dziekuję

[admin]A zdajesz sobie sprawę że mam moc cofnięcia Ci licznika postów? Podobnie jak odebranie Ci dostępu do flame w ramach przewidzianych kar dla spamerów i troli?[/admin]

W bitwie nie liczy się ten kto ma pierwsze słowo. Liczy się ten kto ma ostatnie.

Dormio

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 3 456
  • Mi'Sie
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Dormio
  • Korporacja: Shocky Industries Ltd.
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 13, 2011, 09:56:39 »
Jak spotkacie Dormio to przeproście go za mnie bo nasze pyskówki poszly psu w pupe a wiem ze to fajny facet .
Nie widziałeś pyskówki w moim wydaniu. Nasze dyskusje to raczej rozgrzewka zamiast kawy z rana. A co do przeprosin to bym musiał się obrazić, a póki co nie porównywałeś mnie do gówna, więc nie są potrzebne.
Brak sygnatury w ramach protestu przed czepiaczami...

Gaunt

  • 1337
  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 129
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Teh Gaunt
  • Korporacja: V0LTA
  • Sojusz: Verge of Collapse
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 13, 2011, 10:08:03 »
I tak regulamin forum mowi, ze jesli tylko sobie nabijesz posty zeby pisac we flame I bedziesz tam tylko pisac to I tak odbiora Tobie dostep

Sended from my BlackBerry
pewpew

Nitefish

  • Użyszkodnik
  • *
  • Wiadomości: 1 173
    • Zobacz profil
  • Imię postaci: Nitefish
  • Korporacja: Beach Boys
  • Sojusz: Cartel.
Odp: Platnosc EVE
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 13, 2011, 10:21:02 »
Doobra wyjaśniam :
Chciałem mieć dostęp do flamewar z wiadomych lub dla innych niewiadomych przyczyn ...

Innym słowy mogłeś po prostu napisać: "właściwie nie mam nic do powiedzenia, więc chciałem pisać posty o niczym, że potem móc na legalu kłócić się z innymi pisząc o niczym"

 ;D